





7 586 ₴
6 299 ₴
Показати оптові ціниПрофесійний підкатний низькопрофільний домкрат SCHEPPACH SCH-TH33013 QUICK LIFT використовується для швидкого підйому на висоту 75-505 мм всіх типів автомобілів із наднизьким кліренсом та масою до 3 тонн. Завдяки системі QUICK LIFT для досягнення граничної висоти достатньо 12 качків рукоятки. Домкрат підходить для використання на станціях технічного обслуговування та шиномонтажу.
Переваги
SCHEPPACH є одним із провідних виробників будівельної, сільгосптехніки та інструментів у світі. Компанія пропонує широкий вибір продукції, що відповідає потребам різних споживачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 505 мм |
| Висота підхоплення | 75 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 35.2 кг |
| Стан | Новий |