

4 899 ₴
Пневматичний підйомник YATO YT-17230 типу «сніговик» вантажопідйомністю до 4 тонн дозволяє дуже швидко і без зусиль піднімати легкові автомобілі та вантажні фургони. Великий діапазон підйому враховує автомобілі з вищою підвіскою, забезпечуючи зручність та безпеку сервісних робіт.
Параметри
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Грузоподъемность | 4000 кг |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Пневматический |
| Высота подъема | 400 мм |
| Высота подхвата | 150 мм |
| Домкрат подкатной | Да |
| Собственный вес | 16.5 кг |
| Состояние | Новое |